Vchodové plastové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vchodových plastových dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy. Ceník plastových dveří na webu nehledejte Ceny plastových dveří jsou spočítány vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

V současné době nabízíme tyto plastové vchodové dveře

 • Plastové dveře 76
 • Plastové dveře 84
 • Plastové dveře 88

Všechny vchodové plastové dveře vyrábíme s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací. Dveře vyrábíme z plastových profilů značek Inoutic a Kömmerling.


Nezávazná poptávka

Typy plastových vchodových dveří

 • ozdobnou výplní
  vchodové dveře jsou zhotoveny jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, popř. z TPR jádra, a pohledovou část tvoří plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní
 • bez ozdobné výplně (konstrukční)
  plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité

Zamykání

 • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou FAB, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
 • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích

Dodavatelé materiálu

FAB Kömmerling Inoutic Siegenia VP Perito

Barevné varianty

Vzorník typů

Výplně vchodových dveří ROUND

Výplně vchodových dveří LINE

Výplně vchodových dveří DESIGN

Výplně vchodových dveří FUTURE

Příčkové dveře jednokřídlé

Příčkové dveře dvoukřídlé